Gosia Markowska

Nazywam się Małgorzata Markowska i chciałam przedstawić Państwu moją ofertę  współpracy.
Jestem krakowską wokalistką i współpracuję z najlepszymi muzykami.

Stanowimy zespół o niepowtarzalnym, charakterystycznym stylu i brzmieniu, którego znakiem rozpoznawczym są nastrojowe, oraz niepozbawione muzycznej ekspresji i dynamiki autorskie kompozycje jak i popularne utwory jazzowe w nowoczesnej aranżacji.
W naszym repertuarze są również znane i lubiane covery muzyki rozrywkowej zaczynając od lat 30  przez wspaniałe piosenki lat 60, 80, a kończąc na współczesnych przebojach polskich i zagranicznych wykonawców,  które słyszymy na co dzień. Tak więc w skrócie - gramy wszystko! Zespół jest bardzo dobrze odbierany przez publiczność stąd wiele zaproszeń do wykonania oprawy muzycznej podczas konferencji, spotkań,  event-ów. Mamy duże doświadczenie jeśli chodzi o koncerty plenerowe.
Współpracujemy z własnym akustykiem, który dba o jakość dźwięku i nagłośnienia jak również dba o nastrój poprzez odpowiednie oświetlenie.

Moi koledzy to uznani artyści polskiej sceny muzycznej. Jesteśmy zapraszani do  wielu miejsc związanych z muzyką ,  nigdy nie brakuje publiczności !! Więc chętnie skorzystamy z zaproszenia i z przyjemnością zagramy dla Państwa. Gwarantuje wysoki poziom muzyczny i emocjonalny!!   Jesteśmy chętni do nawiązania współpracy.
Tak więc zapraszam !

 

 

Agencja Artystyczna Media Art, ul. Kazimierza Wielkiego 67/3, 30-074 Kraków, Mał‚opolskie
Tel: +48 604 252 111, +48 607 295 711 biuro@artmuza.eu