Avista

 

Zespół Sunset działa na krakowskiej scenie muzycznej od 10 lat. W tym czasie osiągnął wiele sukcesów. W skład zespołu wchodzi grupa profesjonalistów, na co dzień zajmująca się muzyką.

Sunset swobodnie porusza się w utworach tanecznych, popowych, rockowych, dyskotekowych, swingowych, gorących rytmach latynoskich jak i rodzimych szlagierach biesiadnych. Posiadamy również własne utwory utrzymane w rozrywkowym klimacie. Tak obszerny repertuar daję im dużą elastyczność i pozwala zapewnić oprawę muzyczną większości imprez np. wesela, bankiety, bale, studniówki, przyjęcia, dancingi. Na państwa życzenie mogą uświetnić imprezę brzmieniem gitary, saxofonu, klarnetu, akordeonu czy skrzypiec. Bogaty repertuar obejmuje  utwory w języku polskim, włoskim, angielskim oraz francuskim. Ponadto na życzenie klientów przygotowują indywidualne zamówienia muzyczne (pierwszy taniec, specjalna dedykacja, utwór firmowy, czy improwizacja).

 

Sunset zapewnia profesjonalną obsługę, prowadzą całość imprezy, organizują konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych. Na życzenie klienta w przerwach zespół zapewnia  muzykę odtwarzaną elektronicznie.

Dodatkowym atutem zespołu jest dobrej jakości sprzęt muzyczny i oświetlenie sceniczne.

Przy ich muzyce i niepowtarzalnej atmosferze bawili się goście Międzynarodowego Kongresu Kryminologów, Balu Policjantów, politycy, piłkarze, środowiska naukowe (okolicznościowe bale na AGH i Uniwersytecie Rolniczym), środowiska lekarskie (bale Okręgowej Izby Lekarskiej) oraz pracownicy firm między innymi "Impel", PZU.

 

W skład zespołu wchodzą:

Jurek - wokal, instrumenty klawiszowe (Yamaha TYROS II i III), akordeon, świetny improwizator,

Małgosia - gitara akustyczna, wokal

Ola -  wokal, konferansjerka, "przeszkadzajki"

 

Agencja Artystyczna Media Art, ul. Kazimierza Wielkiego 67/3, 30-074 Kraków, Mał‚opolskie
Tel: +48 604 252 111, +48 607 295 711 biuro@artmuza.eu