środa, 21 sierpnia 2013

Czas pojechać do Zakopanego

Zakopane to piękne miasto, które możliwie każda osoba musi nieraz ujrzeć. Blichtr tatrzańskiej ziemi powoduje, że w góry sezonowo przyjeżdżają spore ilości turystów. Zakopane jest szczególnym miastem, posiadającym specyficzny klimat, który powoduje, że miejsce to weseli się dużym zaciekawieniem urlopowiczów, nie tylko z Polski ale zarówno z całego świata.


Usytuowanie między pasmem Gubałówki a najładniejszym pasmem górskim – Tatrami, jest tym, co powoduje tak kolosalne pragnienie. Poza tym nastrój samego miejsca oraz sympatia tutejszych działają jak lep na odwiedzających.

W nasze góry przybywa coraz to więcej urlopowiczów, którzy chcą wyluzować się i pooddychać rześkim powietrzem. Zaznawać piękne krajobrazy, pójść na spacer, wspiąć się na nogach na jakiś szczyt i zamówić obiad w ładnej restauracji. Wszystko to proponuje Zakopane.

Nieczęsto wpadam do Zakopanego, ale stale, gdy już jestem na miejscu, bardzo akuratnie czuję się w w górach. Animuję wszystkich, którzy jeszcze nie byli w Zakopanem, aby potrzebnie tu przybyli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz