poniedziałek, 16 lutego 2015

Skąd przekonanie, że Kraków to miasto ludzi młodych?

Skąd przekonanie, że Kraków to miasto ludzi młodych? W gruncie rzeczy zawsze tak było, tysiące studentów oraz osób żyjących w tej metropolii, wpływa w pełnym tego słowa znaczeniu i kształtuje je w adekwatny do tego sposób.


Pamiętajmy, iż to właśnie młodzi ludzie są przyszłością nie tylko naszego kraju ale również Krakowa, to dzięki nim powstają nowe miejsca pracy, firmy oraz fabryki jakie zatrudniają setki osób. Oczywiście nie bez znacznie pozostaje aspekt typowo turystyczny, od zawsze Kraków zaliczał się do miast jakie dysponują odpowiednim potencjałem, jako druga historyczna stolica naszego kraju, posiada wiele miejsc oraz zabytków jakie warto poznać.

Każdego roku już nie tysiące a niemal milion turystów odwiedza to miasto, pozostawiając tutaj swoje pieniądze, zyskuje na tym branża turystyczna. Czy rzeczywiście Kraków to miasto, jakie jednoczy i przyciąga młodych ludzi? Jak najbardziej co do tego nie powinno być jakichkolwiek wątpliwości, choć pewnie znajdą się tacy co będą mieć zupełnie inne zdanie na ten temat, ewentualnie nie dostrzegą możliwości czy też potencjału, a tym bardziej zmian jakie zaszły w Krakowie, z korzyścią dla nas wszystkich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz