poniedziałek, 16 listopada 2020

Wspólny wyjazd

Czas na wspólny wyjazd
Zwykle lato bywa tym okresem w roku, gdy krakowscy pracownicy zaczynają się przepychać słownie i kłócić o terminy swoich urlopów. Nie ma się co dziwić, przecież każdy chce mieć najlepsze terminy w lipcu i w sierpniu. 

Nie jest to możliwe, jeśli się zapomni nieco o własnym urlopie i pójdzie do szefa z zapytaniem już po czasie, gdy grafik będzie rozpisany. Szef jednak, zanim zacznie układać terminy urlopów dla wszystkich swoich pracowników, może pomyśleć też o czymś takim, jak wyjazdy incentive z Krakowa. 

Przecież będzie to bardzo dobry sposób


Na integrację oraz motywację zespołu. Takie wspólne wycieczki motywacyjne będą bardzo dobrym początkiem urlopu, a to oznacza, że w jakiś sposób część wypoczynku można spędzić wspólnie. I wcale nie chodzi o to, aby wyjazdy incentive były robione w ramach urlopowego czasu, w terminach, gdy ustawowo każdy z pracowników zatrudnionych na umowę o pracę w Krakowie zasługuje na wypoczynek. 
Wspólny wyjazd firmowy

Wtedy taka wycieczka raczej motywacyjna nie będzie. Ale jeśli zostanie ona przeprowadzona w dniach, gdy w firmie powinna normalnie wrzeć praca, to z pewnością pracownicy będą z tego pomysłu zadowoleni. 

Zwykle takie integracyjne wyjazdy incentive cieszą się w korporacjach dużym powodzeniem, jak również też chętnie pracownicy je później wspominają. W takich wycieczkach chodzi głównie o motywację.

Dlatego może zostać ona połączona z jakimiś lekkimi szkoleniami. Wtedy wyjazdy incentive zakończą się pełnym sukcesem. A po powrocie można wrócić do pracy, zaś pierwsze osoby zaczną korzystać ze swoich ustawowych urlopów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz