czwartek, 4 listopada 2021

Torba czy plecak?

Czas ruszyć w podróż
Zapewne każdy z nas spotkał się z sytuacją, w której musiał kupić w Krakowie coś do przewożenia bagażu na duże odległości. Pytanie, jakie sobie wtedy zadawał, było dość oczywiste. 

Mianowicie, czy wybrać torby podróżne, czy też może plecak.
 
Dużo zależy od tego, z czym każdy z nas lepiej się czuje. Plecak przyda się tym, którzy też często wyjeżdżają w celach rekreacyjnych. 

Będzie go bowiem lepiej przenosić 


Chodząc po wakacyjnych szlakach górskich. Torby podróżne w tym przypadku stanowczo odradzamy. Ale jeśli dużo się jeździ pociągami, czy też lata samochodami, to rzeczywiście wtedy lepiej sprawdzą się torby podróżne. Można bowiem powiedzieć, że są one zakupem bardzo krakowskim, który nadaje się właśnie w taki teren. Kółka, jakie są założone przy takich torbach, bardzo ułatwiają posługiwanie się nimi, dzięki czemu ich przenoszenie jest dużo łatwiejsze. 

Czas na wakacje
Można je pchać, lub ciągnąć, ale nie trzeba ich nosić w rękach, jeśli tylko jest kawałek płaskiej powierzchni, po których można je toczyć. Zresztą czasem przyjdzie nieść bagaż podróżny w rękach zwiedzając Kraków. Wtedy przyjdą z pomocą uchwyty, które są zamontowane w kilku zwykle miejscach. Górny wystarczy, jeśli trzeba podróżne torby wnieść gdzieś na niewielką odległość, na przykład przenieść przez próg. 

Ale gdy już przyjdzie zmierzyć się ze schodami, będzie bardzo przydatny uchwyt boczny, który uczyni z takiej torby klasyczną walizkę. Do życia miejskiego, do podróży pociągami, czy też częstego latania samolotem, właśnie taka torba, nie zaś cokolwiek innego, będzie najlepszym wyborem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz