poniedziałek, 8 lutego 2016

Kraków - miasto z potencjałem

Kraków to miasto jakie na przestrzeni ostatnich lat poczyniło niesamowity progres, co za tym idzie warto dowiedzieć się więcej na temat samych zmian, które widać dosłownie gołym okiem.


Przede wszystkim w pierwszej kolejności poprawie uległa infrastruktura choć wiele osób wspomina o pewnych ograniczeniach związanych z aspektem ekologicznym oraz potrzebą walki ze smogiem.

Większa ilość ścieżek rowerowych czy też otwarcie się społeczeństwa na możliwość przemieszczania się w inny sposób przyniosło ciekawy efekt a przede wszystkim spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród samych mieszkańców.


Pewnie, iż Kraków zalicza się do tych miast jakie od zawsze posiadało pewne predyspozycję do tego by ustabilizować swoją pozycję na tle innych, największych aglomeracji. Jednak dopiero od niedawna przedstawia się go jako przykład z jakiego warto czerpać wzorzec a co najważniejsze bliżej przybliżyć sobie wiele kwestii związanych z nim, w pełnym tego słowa znaczeniu może to szansa dla innych miast zwłaszcza pod względem turystycznym i gospodarczym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz